fbpx Suwald Ds. Oosterhuisstraat 17 - Duinstra Melis Makelaars
Hoofdfoto
  • Soort Eengezinswoning
  • Type Vrijstaande woning
  • Bouwjaar 1978
  • Woonoppervlakte 242 m2
  • Perceeloppervlakte 974 m2
  • Inhoud 1.125 m3
  • Aantal kamers 7
  • Aantal slaapkamers 5
  • Aantal badkamers 2
  • Liggingen In centrum, In woonwijk
  • Koopprijs € 495.000,- k.k.
  • Status Beschikbaar
  • Aanvaarding In overleg
  • Energieklasse C
  • Verwarming CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
  • C.V.-Ketel ATAG
  • Isolatie Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
  • Combiketel Ja
  • Parkeer faciliteiten Openbaar parkeren, Op eigen terrein
  • Garage Carport

Beschrijving Ds. Oosterhuisstraat 17

Wat een ruimte zit er in deze woning aan de Ds. Oosterhuisstraat 17 in Suwâld. Met veel verschillende ruimtes zijn de mogelijkheden hier oneindig. Suwâld is onderdeel van de gemeente Tietjerksteradeel en ligt op ongeveer 15 minuten rijden van Leeuwarden en op 10 minuten rijden van Burgum. In het landelijke dorpje vind je onder andere een basisschool en een sportvereniging. De vrijstaande woning is geheel omringd met tuin en beschikt over 14 zonnepanelen. 

Je hebt hier een ruime carport met, zoals op de foto's te zien, voldoende ruimte voor 2 auto's of een caravan. Het huis bestaat eigenlijk uit twee gedeeltes. Het rechter object functioneerde vroeger als kantoor en is nu als bijvoorbeeld B&B, mantelzorgwoning of bedrijf te gebruiken. Ruimte genoeg in ieder geval. Het linker gedeelte is echt de woning zelf met vijf slaapkamers en twee badkamers. 

De woning is via verschillende deuren te betreden. Op de begane grond vinden we de woonkamer en keuken, twee bijkeukens en de eerste slaapkamer met aansluitend een badkamer. Grote ramen en balken over het plafond kenmerken de lichte woonkamer. De badkamer beschikt over een brede wastafel, inloop douche en hangend toilet. Levensloopbestendig wonen is hier ook goed mogelijk door de slaapkamer met badkamer op de begane grond. Op de hal, die samen met de bijkeuken de twee objecten met elkaar verbind, vinden we ook nog een toilet. Vanuit één van de bijkeukens is de tuin toegankelijk dankzij de openslaande deuren.
Dan nog de eerste verdieping. Bestaande uit vier volwaardige slaapkamers, een toilet en bergruimte. Tevens heb je vanaf de brede overloop toegang tot de vliering. 

De werkruimte is verbonden met de garage aan de achterkant. Vanuit de werkruimte kunnen we met de trap naar boven waar we een zolderkamer vinden. Tevens is vanuit de hal via een trap de kelder te bereiken. Deze riante kelder werd voorheen als archief gebruikt. 

Tot slot de tuin. Zoals eerder vermeld loopt de tuin rondom de woning. Achter de woning is echter een zitgedeelte creëert. In een tuin als deze is altijd wel een heerlijk plekje in de zon te vinden om te ontspannen. 

Bijzonderheden:
- Woning met veel mogelijkheden
- Grote carport
- Riante tuin
- 14 zonnepanelen
- Vijf slaapkamers

Video

Plattegrond

Details Foto's Beschrijving Video Plattegrond Kaart

Weten wat jouw woning waard is?

Plan vrijblijvend een GRATIS video-waardebepaling met één van onze makelaars