Aan de rand van Gytsjerk, gelegen in een rustige omgeving, vinden we deze vrijstaande woning aan de Dr. E. Wassenberghstrjitte 8. De vrijstaande woning met riante tuin ligt op slechts 10 minuten rijden van Leeuwarden. Gytsjerk heeft verschillende voorzieningen waaronder een supermarkt, bakker, slager en diverse winkeltjes. Zowel van binnen als van buiten is dit huis uniek.
Laten we een kijkje nemen.
We lopen over de oprit, die groot genoeg is voor twee auto's, naar de voordeur. In de hal is de meterkast, het toilet en de trap naar boven. We gaan rechtdoor naar de woonkamer. Hier zien we de houthaard in het midden van de kamer die het eetgedeelte van het zitgedeelte scheidt. Door het grote raam bij het zitgedeelte kijk je uit over de diepe tuin. Als we verder lopen komen we in de half open keuken met koelkast, magnetron, vaatwasser, oven, 4 pits gasfornuis en afzuigkap. Vanaf de keuken kunnen we door naar de bijkeuken, met ruimte voor witgoed, en vanaf hier kunnen we naar de garage. Deze garage beschikt over een zeer royale zolder, deze ruimte kan eventueel dienst doen als extra slaapkamer of als hobbykamer. In de kast in de garage vinden we de warmwater boiler en de heteluchtverwarming. Vanuit de keuken en de garage kunnen we naar de tuin.
Als we terug in de hal komen gaan we naar de eerste verdieping. Daar zijn vier slaapkamers en een badkamer. Twee van de slaapkamers hebben een eigen balkon. De badkamer is erg netjes en beschikt over een brede wasbak, toilet en inloopdouche. Het hoge plafond zorgt voor een ruim gevoel in de kamers op deze verdieping.
Tot slot gaan we naar de achtertuin. Deze waanzinnige tuin is prachtig begroeid en beschut. Alles is netjes verzorgd en je kan hier van het zomer heerlijk van de rust genieten. Tevens staan er nog twee tuinhuisjes in de tuin. Door de grote van de tuin zul je hier ook altijd een fantastisch plekje in de zon vinden, heerlijk.
Bijzonderheden:
- Aan de rand van Gytsjerk
- Rustige omgeving
- 4 slaapkamers
- Riante tuin
- Unieke woning
- Energielabel E